27 May 2010

Morning is just a Morning

Morning is just a morning... ♪♫
Bazı şarkılar var ki doğru zamanlarda dinlendiğinde etkileri 100x falan olabiliyor. Bu kadar boktan bir günün gecesinde de bu şarkıyı çaldığı için karmalove'ı ağzından burnundan öperim! Evet gecelerim garip geçiyor. Yorgunluktan bayılmış vaziyette, umutsuz, çok fazla şey düşündüğüm için ambale şekilde geçiyor. Acaba Zeki Müren de beni düşünüyor mu ya da elma da beni sevecek mi diye 4000 kere geçiyor bütün gün exceller ve makalelerle yorulmuş zavallı aklımdan.
Sonra diyorsun ki ulan bugün de pilim bitti bir uyuyayım ben de artık sabaha Allah kerim. Bugün de bizlere ayrılan sürenin sonuna geldik diyorsun, pamuk gibi yatağa kıvrılıveriyorsun ve sabah daha erken kalkacağını, daha enerjik olacağını, daha fazla şey yapacağını, daha mutlu olacağını, akan burnunun duracağını, daha çok güzel haber duyacağını, onu göreceğini, onunla konuşacağını, havanın daha güzel olacağını, hiçbir sabah vakit bulamadığın o güzel kahvaltıyı yarın sabah yapabileceğini umarak huzurlu dalıyorsun....
Oysa şarkı diyor ya... sabah sadece bir sabahtır. Kendisinden beklentileri çok yükseltmemek lazım!

* Fotoğraf Çeşme'de kaldığım pansiyonun manzarasıdır... Yıl 2009. Çok severim.

1 yorum:

  1. Bence "gece ve sabah insanları" diye 2 adet grup var.Bizim bunlardan hangisine girdiğimizi biliyosun.Bu yüzden bence bu durumu umutsuzluk ve karamsarlıkla değil sadece yukarıda bahsettiğim şeyle açıklayıp daha mutlu olabilirsin.

    YanıtlaSil